קונסולידציה מתקדמת - מסר תקשורת

קונסולידציה

קונסולידציה הוא מונח המתייחס לתהליך שבו גורמים רבים מתמזגים לכדי דבר אחד. בעולם העסקים משתמשים במונח כדי לציין תהליך של רכישות ומיזוגים של מספר רב של חברות שאחוז נתח השוק שלהן הוא קטן, כך שבתום התהליך קטן מספר המתחרים שיש בשוק בתחום מסוים. התהליך מתרחש גם כאשר חברה מתרחבת וגודלת משמעותית ויש בבעלותה חברות במגוון שווקים.

היום משמש המונח לתיאור תהליך פנימי שעובר ארגון מסוים ואין לזה קשר להתמזגות עם חברות או ארגונים אחרים. בתוך הארגון שלכם קונסולידציה יכולה להתבצע כחלק מהגברת החיסכון של מסלולי התקשורת בהם אתם משתמשים.

כאשר מדברים על התקשורת בתוך הארגון, קונסולידציה היא למעשה איחוד של כל שירותי התקשורת המרכזיים- האינטרנט, הטלפון הקווי והדיגיטלי וכדומה וכן ביטולן של מספר מרכזיות מבוזרות ואיחודן תחת מרכזת ראשית אחת אשר פועלת מהאתר המרכזי בארגון.

מדובר בתהליך שהתכנון שלו התחיל כבר לפני יותר מ 10 שנים, אך מגבלות טכנולוגיות לא אפשרו התקדמות של התהליך. לאחרונה, עם כניסה של טכנולוגיות תקשורת דיגיטליות מתקדמות, ספקי התקשורת נכנסו לתחרות מתוחה במיוחד, מה שהביא אותם להציע ללקוחות הם שירותים שונים וחדשניים, ביניהם איחוד של כלל מערכות התקשורת, לדוגמא צפייה בטלוויזיה דרך מכשיר הטלפון החכם.

איך זה ישפיע על הארגון שלכם?
כשכל מערכות התקשורת בארגון מחוברות זו לזו, הפעילות בארגון תהיה מהירה ונוחה הרבה יותר, הן מבחינת ביצוע העבודה הפנים-ארגונית והן מבחינת מתן שירות ומענה לגורמים חיצוניים, ביניהם לקוחות או סניפים ועובדים מרוחקים הנמצאים באזור אחר בארץ או בחו"ל.

איחוד מערכות התקשורת המבוזרות תחת מרכזת ראשית אחת הוא מהלך יעיל ביותר לטובת הארגון המסייע רבות לחיסכון בעלויות בין היתר על ידי איחוד קווי ADSL ורשת MPLS, הפחתת קווי התקשורת, ויתור על תשלומי התחזוקה החודשיים עבור תחזוקת המרכזיות המבוזרות, הוזלת עלויות תחזוקת השרתים ועוד.

כל ארגון צריך להתאים עצמו לשינויים ולחידושים בתחום הטכנולוגי, בדיוק כפי שעושים לקוחותיו. כאשר נוצר ופער משמעותי בין הטכנולוגיה של הארגון לבין זו של הלקוחות, הארגון עלול לאבד מספר רב של לקוחות. לתהליך הקונסולידציה אם כן יש השפעה על איכות ורווחיות הארגון.

תהליך הטמעת קונסולידציה בארגון

הרבה ארגונים מנסים להטמיע את התהליך תוך שימוש בסכומי כסף גדולים מאוד. הכוונה טובה, אבל יש דרך טובה יותר לעשות זאת. חברת מסר פועלת בתחום התקשורת 25 שנים, ומספקת שירותים כוללים לחברות וארגונים באמצעותם ניתן לחסוך כסף בעלויות התקשורת השוטפות ולשפר משמעותית את המערכות בתוכם. ההתמחות שלנו היא בניתוח וסריקה של הוצאות הארגון שלכם בכל הקשור לתקשורת ובחינת היעילות הטכנולוגית. בעת הצורך, אנו מייעצים ומתכננים הקמת מערכות תקשורת מתקדמות.

עם צוות הנדסאים ומהנדסים בעלי ידע מקצועי וניסיון רב, נוכל לעזור לכם בתהליך איחוד התקשורת בארגון שלכם, תוך חיפוש הדרכים החסכוניות ביותר לעשות את זה, אך מבלי לוותר על הקדמה הטכנולוגית שיכולה לענות על צרכי הארגון שלכם.

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת מידע נוסף בנושא, ייעוץ והכוונה.
מסר - אדריכלית חיסכון וייעוץ התקשורת בישראל
 
מסר מספקת ניתוח ותכנון אמין ומקצועי בכל תחומי התקשורת, ובכך מתאימה ללקוח את הפתרונות הטכנולוגיים, ומלווה אותו בכל שלבי הרכש, הביצוע וההטמעה של המערכות. מסר פועלת מתוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים והינה בעלת תו תקן איכות ISO 9001, חברה באיגוד יועצי התקשורת, מוכרת ע"י משרד הביטחון וחשכ"ל.
 צור קשר
 
 
03-5338855
 
ראשון לציון
לייבסיטי - בניית אתרים