קו תמסורת לחברות וארגונים - מסר שירותי תקשורת

קו תמסורת

שירותי תמסורת מספקים ללקוחות הארגון תקשורת עקבית. בשנים האחרונות, חברות תקשורת מהמובילות בתחום רישתו את ישראל ברשת סיבים אופטיים מתקדמת במיוחד, שנועדה לאפשר תקשורת מקסימלית עם כמה שפחות תקלות. בעזרת רשת הסיבים, יכול כל ארגון עסקי לקבל מגוון פתרונות תמסורת, אשר מציעים רמת אבטחה גבוהה מאוד עם קו תמסורת פרטי שגורמים חיצוניים אינם יכולים לפרוץ.

יתרונות של קו תמסורת

ישנם יתרונות רבים לשירותי התמסורת לארגונים, ובין היתר ניתן להשיג גיבוי מלא וניתוב מהיר כאשר מתרחש כשל מערכות. בנוסף, קו תמסורת נותן לארגונים מהירויות בטווח רחב, שמתחיל במינימום 10 ג'יגה, כך שמערכות הארגון יפעלו ביתר מהירות. עוד יתרון הוא חיסכון בהוצאות הקשורות לתקשורת בתוך הארגון ומתוך הארגון אל גורמים חיצוניים. ניתן לעשות חיבור של קווי תמסורת בין כל סניפי הארגון הנמצאים בארץ או בחו"ל, וכן בין הארגון לבין עובדים מרוחקים. השירות גם מאפשר חיבור האתר הראשי של החברה לאתר הנועד לצורכי גיבוי, ולאתר DR כך שהמידע וכל הנתונים של הארגון נשמרים באופן שוטף וזמינים בכל עת.
 
שירותי תמסורת יכולים להיות יקרים למדי, ומי שלא מבין בתחום עלול לעשות את הבחירה הלא נכונה המתבססת על השירותים שמתאימים לארגונים אחרים. משום כך, יכול להיות שהתמסורת אינה תואמת את הצרכים של הארגון, הן מבחינה כלכלית והן באופן שבו התקשורת בארגון מתנהלת וזורמת. חברת מסר כאן כדי לעזור לכם לבדוק את הנושא ולהציע לכם פתרונות חלופיים לפי הצורך.
 
אחת הבעיות הנפוצות בארגונים היוא ניהול לקוי בכל הנוגע לתקשורת הנתונים. בעזרתנו חברת מסר, תבצע את תכנון התקשורת בהתאם לצרכי הארגון שלכם, כך שהעלויות תהינה חסכוניות ויעילות ביותר והצרכים של הארגון יקבלו מענה ברמה הטכנית והשירותית הגבוהה ביותר. צוות החברה כולל הנדסאים ומהנדסים עם ידע מקצועי בתחום התקשורת וניסיון רב בפרויקטים בתקשורת ומחשבים לחברות במשק הישראלי והבינלאומי. עם ניסיון של מעל 25 שנה, עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים, תו תקן איכות ISO 9001:2008, חברות באיגוד יועצי התקשורת והכרה מצד משרד הביטחון והחשב הכללי, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

אנחנו כאן בשבילך!

אספקת שירותי תקשורת כוללים לארגונים וכן שיפור וייעול המערכות של הארגון זו ההתמחות שלנו. המטרה של חברת מסר הנה הפחתה משמעותית בהוצאות שלכם בכל הנוגע לתקשורת, כולל בחירת והתקנת קו תמסורת ובמקביל להביא את מערך התקשורת של הארגון כולו לרמה הגבוהה ביותר. כדי למצוא לכם את הפתרונות הנכונים לכל ארגון, אנו מבצעים סריקה וניתוח של עלויות התקשורת, בדיקת היעילות של הטכנולוגיה ומתן ייעוץ לתכנון והקמה של מערכות תקשורת מתקדמות שיכולות לענות על צרכי הארגון במינימום הוצאות.
 
צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והכוונה.
פרוייקט קטן
פרוייקט בינוני
פרויקט גדול
מסר - אדריכלית חיסכון וייעוץ התקשורת בישראל
 
מסר מספקת ניתוח ותכנון אמין ומקצועי בכל תחומי התקשורת, ובכך מתאימה ללקוח את הפתרונות הטכנולוגיים, ומלווה אותו בכל שלבי הרכש, הביצוע וההטמעה של המערכות. מסר פועלת מתוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים והינה בעלת תו תקן איכות ISO 9001, חברה באיגוד יועצי התקשורת, מוכרת ע"י משרד הביטחון וחשכ"ל.
 צור קשר
 
 
03-5338855
 
ראשון לציון
לייבסיטי - בניית אתרים