רשתות תקשורת

רשתות תקשורת

מחפשים רשתות תקשורת לארגון שלכם שיתאימו לפעילות המתבצעת בו ויענו על הצרכים שלכם ושל העובדים? רוצים להקטין את ההוצאות שלכם המופנות לטובת הרשתות? הגעתם למקום הנכון. עם מעל 25 שנות ניסיון, חברת מסר תעזור לכם לשפר את הרשתות בארגון שלכם, עם מינימום עלויות.
 
הרבה ארגונים עושים אחד משני הדברים הבאים: 

- בחירת הרשתות המתקדמות ביותר בתמורה להוצאה כספית גבוהה מאוד, אף על פי שניתן למצוא רשתות יקרות פחות שיצליחו לענות על הצרכים של הארגון באותה המידה.
 
- בחירת רשתות תקשורת הכרוכות בעלויות נמוכות מאוד, אך הן לא עונות על הצרכים של הארגון ולא מצליחות לייעל אותו בשום צורה.

כדי להימנע מאחד משני המצבים המוזכרים לעיל ולהפוך לארגון אפקטיבי ומהיר יותר, הצוות של חברת מסר, הכולל הנדסאים ומהנדסים עם ידע וניסיון רב שנים, יספק לכם ניתוח ותכנון מקצועי לרשתות התקשורת בארגון שלכם. אנו נלווה אתכם בכל שלבי הרכש, היישום וההטמעה של הרשתות הנכונות עבורכם.
 
הפעילות שלנו מול הלקוח כוללת סריקה וניתוח של רשתות התקשורת בארגון, לרבות בחינת ההוצאות השוטפות של הארגון מול הספקים, פנייה לקבלת הצעות מחיר מספקי התקשורת, ניהול המו"מ מול הספקים הנבחרים. וליווי מהלך יישום המעבר בין הספקים. עובדינו המיומנים מסייעים בכל התהליך ומלווים את הלקוח יד ביד עד להשלמתו המלאה של הפרויקט. המטרה שלנו היא לעזור לכם ליצור חיסכון מקסימלי בכל הנוגע לתקשורת בארגון, אך מבלי להתפשר על איכות ורמת הטכנולוגיה.
 

רשתות תקשורת - הפעילות שלנו בארגון שלכם

כדי להגיע למקום שבו הרשתות הן הטובות ביותר, וההוצאות הן מינימליות, אנו בוחנים ומאפיינים כל ארגון בנפרד, על מנת שנוכל לאתר את הפתרונות הטכנולוגיים הטובים ביותר.
חשוב לזכור שמה שנכון וטוב לארגון מסוים לא בהכרח יהיה הבחירה הנכונה עבור הארגון שלכם, ולהיפך. משום כך, בחירת רשתות מהמתקדמות והיקרות ביותר אינה בהכרח הנכונה במקרה שלכם. כיום ניתן למצוא רשתות בעלויות נמוכות יותר שיענו על צרכי הארגון שלכם, ויספקו פעילות שוטפת, מהירה ונוחה.

בעזרתנו, תוכלו לייעל את הארגון שלכם לא רק בסביבת העבודה הפיזית של הארגון. במידה ויש לכם סניפים מרוחקים או עובדים שהתקשורת עימם מתבצעת מרחוק, נוכל לסייע לכם בהטמעת רשתות תקשורת חדשות הכוללות אבטחת מידע, ואלה יאפשרו לכם לעשות את הקונקשן עם הגורמים המרוחקים בצורה יעילה ונוחה יותר.
 
בין השאר, כוללת הפעילות שלנו טיפול במערכות תקשורת סלולאריות, ונייחות וכחלק ממנה אנו עוזרים לארגונים לבחור את ספק התקשורת הסלולארית או הנייחת, תוך בחינת העלויות, ומתכננים ומלווים ארגונים בפרויקטים להעברת תקשורת נתונים דרך הרשתות הסלולאריות.
 
כל עת שתהליך הטמעת הרשתות המתקדמות מתבצע על ידי מנוסים בתחום, תוך זמן קצר הארגון שלכם יתפקד בצורה מהירה ויעילה יותר. צרו איתנו קשר עכשיו וקבלו ייעוץ והכוונה בנושא.
 
פרוייקט קטן
פרוייקט בינוני
פרויקט גדול
מסר - אדריכלית חיסכון וייעוץ התקשורת בישראל
 
מסר מספקת ניתוח ותכנון אמין ומקצועי בכל תחומי התקשורת, ובכך מתאימה ללקוח את הפתרונות הטכנולוגיים, ומלווה אותו בכל שלבי הרכש, הביצוע וההטמעה של המערכות. מסר פועלת מתוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים והינה בעלת תו תקן איכות ISO 9001, חברה באיגוד יועצי התקשורת, מוכרת ע"י משרד הביטחון וחשכ"ל.
 צור קשר
 
 
03-5338855
 
ראשון לציון
לייבסיטי - בניית אתרים