שירותי תקשורת מתקדמים - מסר שירותי תקשורת

שירותי תקשורת

מערכות תקשורת כמו טלפוניה וחדרי מחשב מהוות כיום מרכיב הכרחי לחברות וארגונים, ובכל עת עליהם להיות עם היד על הדופק ולהתאים עצמם לשינויים הטכנולוגיים המתרחשים ללא הרף ובקצב מהיר במיוחד.
 
לאור השינויים התכופים בתחום הטכנולוגיה, על השינויים בארגון להיעשות לעתים תכופות, והחשיבות של השינויים טמונה בעובדה שלקוחות רוצים לבוא במגע עם עסקים שזמינים להם. כאשר ישנם פערי טכנולוגיה בין הלקוחות לבין הארגון, המפסיד הוא הארגון, מאחר ולקוחותיו עשויים לעבור לארגון מתחרה שיכול לתת להם את המענה הטכנולוגי אותו הם צריכים.
 
בחירת שירותי תקשורת מתקדמים לארגון היא האתגר, ובשביל זה בדיוק אנחנו כאן. חברת מסר עוסקת מעל 25 שנה בתחום ומספקת לכל חברה וארגון שירותים כוללים שמציעים חיסכון משמעותי בעלויות התקשורת השוטפות, מייעלים את המערכות ומשפרים את השירותים. אנו מתמחים בסריקה וניתוח עלויות התקשורת של כל ארגון- הן מבחינה טכנולוגית והן עבור הוצאות לספקים, בדיקה של מידת היעילות הטכנולוגית, ייעוץ לתכנון והקמה של מערכות תקשורת מתקדמות.
 
לחברת מסר מגוון שירותי יעוץ לתקשורת אותם היא מספקת ללקוחותיה:
 
- יעוץ לתחום תקשורת טלפוניה
 
- מערכות CONTACT CENTER
 
- תכנון מוקדי שירות לקוחות
 
- מערכות תקשורת נתונים
 
- ספקי תקשורת סלולאריות
 
- תשתיות כבילה ומערכות מתח נמוך
 
- תכנון וחדרי מחשב ואתרי DR
 

שירותי תקשורת לחברות וארגונים


המשימה העיקרית שלנו היא לעזור לכם להתאים את הארגון שלכם לקדמה הטכנולוגית תוך חיפוש פתרונות חסכוניים ובקרה על כל הוצאות התקשורת שלכם.
 
אנו מבצעים ניתוח ותכנון מקצועי ואמין בכל תחומי התקשורת ומטרתנו היא למצוא לכל לקוח את הפתרונות הטכנולוגיים המתאימים לו. חברת מסר תלווה אתכם בכל שלבי הרכישה, היישום וההטמעה של המערכות המתאימות לכם.
 
אחת הסיבות שארגון או חברה מתנהלים באופן שאינו אופטימלי להם מבחינה כלכלית, בכל הקשור לתקשורת שלהם, היא הניסיון לחקות את התקשורת שיש לעסקים אחרים. אך מה שנכון ומתאים לארגון מסוים לא בהכרח יתאים לארגון אחר. זו הסיבה שכדאי להיעזר בבעלי ניסיון בתחום. היכולת שלנו למצוא עבורכם שירותי תקשורת חסכוניים העונים על צרכי הארגון שלכם נובעת מהראייה שלנו כי כל ארגון וכל חברה הנו גוף אחד ומיוחד, בעל מאפיינים וצרכים שונים וקהל לקוחות שגם לו יש צרכים ומאפיינים ייחודיים לו. 
 
כדי לתת לכם את הייעוץ והליווי הטובים ביותר, עומד לשירותכם צוות מהנדסים והנדסאים בעלי ידע מקצועי ומוכח בתחום וניסיון רב בביצוע פרויקטים במחשבים ותקשורת לחברות רבות במשק הישראלי.
 
חברת מסר עומדת בתקנים בינלאומיים מחמירים, בעלת תו תקן איכות ISO 9001:2008, חברה באיגוד יועצי התקשורת ומוכרת ע"י משרד הביטחון וחשכ"ל. תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.
 
 
פרוייקט קטן
פרוייקט בינוני
פרויקט גדול
מסר - אדריכלית חיסכון וייעוץ התקשורת בישראל
 
מסר מספקת ניתוח ותכנון אמין ומקצועי בכל תחומי התקשורת, ובכך מתאימה ללקוח את הפתרונות הטכנולוגיים, ומלווה אותו בכל שלבי הרכש, הביצוע וההטמעה של המערכות. מסר פועלת מתוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים והינה בעלת תו תקן איכות ISO 9001, חברה באיגוד יועצי התקשורת, מוכרת ע"י משרד הביטחון וחשכ"ל.
 צור קשר
 
 
03-5338855
 
ראשון לציון
לייבסיטי - בניית אתרים