תקשורת נתונים מתקדמת - מסר מערכות תקשורת

תקשורת נתונים

תקשורת נתונים קשורה לתהליכים ולמערכות שאיתם ארגון יכול להעביר נתונים בין מחשבים, מערכות תקשורת סלולארית ועוד מגוון מכשירים אלקטרוניים, כאשר אין צורך בהעברה פיזית של הנתונים בעזרת אמצעי אחסון  שונים כמו כרטיס זיכרון. ההעברה יכולה להתבצע על ידי מתווך שנועד ליצירת תקשורת.

אחד היתרונות של תקשורת נתונים הוא יכולת שליחה וקבלה של קבצים ושיתוף שלהם בין מכשירים בקלות ובמהירות. יתרון נוסף הוא האפשרות לעשות גיבוי לקבצים, בעזרת החומרה המתאימה.

בארגון שבו משתמשים ברשת האינטרנט ועובדים עם מספר רב של מחשבים ומערכות תקשורת אחרות, מדובר ברשת תקשורת. כאשר מחברים בין כולם, אפשר לשתף בקלות ובמהירות נתונים, קבצים. דוגמא מצוינת היא חיבור המחשב למדפסת או לאינטרנט.

משום שהיא הופכת את הפעילות בארגון לנוחה, מהירה ויעילה יותר, תקשורת נתונים הפכה להיות חלק בלתי נפרד מסביבת העבודה ומהפעילות של ארגונים.

אנחנו בחברת מסר מודעים לצורך של ארגונים רבים ליצור סביבת עבודה שתספק תקשורת פשוטה ומהירה בין הגורמים בתוף הארגון, וביניהם לבין גורמים מרוחקים, ולכן אנו מציעים עזרה בתהליך של אפיון, תכנון, פיקוח וליווי פרויקטים להקמה של רשתות פרטיות עבור הארגון שלכם, מסוג LAN ו WAN ובשילוב של DATA, VOICE,VIDEO.

חברת תקשורת נתונים עם ניסיוןחברת מסר פועלת כבר 20 שנה, והיא מורכת מצוות מהנדסים והנדסאים עם ידע מקצועי וניסיון רב שנים. אנו יכולים לעזור לכם למצוא פתרונות טכנולוגיים שונים עבור הארגון שלכם, כולל תקשורת נתונים, אך לא רק. אנו מציעים תשתיות שאיתן תוכלו לעבוד בצורה הטובה ביותר גם מול גורמים או עובדים מרוחקים, בעזרת טכנולוגיות חדשות, וכמובן לתת לכם אבטחת מידע כדי שתוכלו לעשות את התקשורת ללא דאגות.

בנוסף לתקשורת נתונים המחברת בין מחשבים, נוכל לסייע לכם גם בהטמעת מערכות תקשורת סלולאריות, על מנת שיהיו לכם כלים נוספים לבצע איתם גיבוי, שיתוף נתונים וכן הלאה.

המטרה העיקרית שלנו היא להתאים את הארגון שלכם לטכנולוגיה שמשתנה ומתפתחת בלי הרף, ובכל להפוך את הארגון ליעיל הרבה יותר. מצד שני, לא נרצה שתשקיעו סכומי כסף גבוהים מדי, ולכן נעזור לכם לחפש פתרונות טכנולוגיים שיהיו חסכוניים.

זכרו, מה שמתאים לעסק מסוים, לא בהכרח יתאים לכם, ומשום כך השירות שלנו כולל ניתוח של מערך התקשורת בארגון שלכם, וחיפוש הטכנולוגיות שיתאימו לכם ספציפית, תוך מציאת הפתרונות שיאפשרו חיסכון כספי מקסימלי.

אם אתם רוצים לקבל ייעוץ והכוונה למערך של תקשורת נתונים, אנחנו כאן לשירותכם, צרו איתנו קשר עכשיו!
פרוייקט קטן
פרוייקט בינוני
פרויקט גדול
מסר - אדריכלית חיסכון וייעוץ התקשורת בישראל
 
מסר מספקת ניתוח ותכנון אמין ומקצועי בכל תחומי התקשורת, ובכך מתאימה ללקוח את הפתרונות הטכנולוגיים, ומלווה אותו בכל שלבי הרכש, הביצוע וההטמעה של המערכות. מסר פועלת מתוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים והינה בעלת תו תקן איכות ISO 9001, חברה באיגוד יועצי התקשורת, מוכרת ע"י משרד הביטחון וחשכ"ל.
 צור קשר
 
 
03-5338855
 
ראשון לציון
לייבסיטי - בניית אתרים