תשתיות מחשוב מתקדמות - מסר מערכות תקשורת

תשתיות מחשב

חברת מסר מספקת ניתוח ותכנון מקצועי של תקשורת לארגונים ומתאימה את הפתרונות הטכנולוגיים לכל ארגון. אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי הרכש, הביצוע וההטמעה של המערכות אשר נמצאו כמתאימות ביותר. לרשות מסר עומד צוות הנדסאים ומהנדסים בעלי ידע מקצועי וניסיון רב חברת מסר פועלת בתחום התקשורת מעל 25 שנים ומתעדכנת בכל עת אודות החידושים בעולם התקשורת על מנת למצוא את הטוב ביותר עבור כל אחד ואחד מבין לקוחותיה.
 
בין השאר, אנו מציעים בחינת תשתיות מחשוב לארגונים ומציאת הפתרונות באמצעותם ניתן לייעל את המערכות ולשפר את השירותים שהן מספקות, ובמקביל גם לחסוך בעלויות התקשורת השוטפות.
 

תשתיות מחשוב מאובטחים

אם בעבר אבטחת מידע של ארגונים הייתה מבוססת על תוכנות אנטי וירוס, היום נדרש הרבה מעבר לזה וכך גם לארגון שלכם. כיום בכל ארגון נדרשות מערכות הגנה מתוחכמות יותר וקשות יותר לפריצה בידי האקרים וכן מערכות DR (Disaster Recovery) המסייעות בעת התאוששות מאסון, זאת , על מנת לשמור על תשתיות המחשוב ועל המידע שהן מכילות בתוכן. התלות של ארגונים בני ימינו במחשוב היא גדולה, ובוודאי גם שלכם, לכן חשוב שתצטיידו במערכות ההגנה הטובות ביותר, שהרי ברגע שהתשתיות יקרסו, הפעילות השוטפת שלכם תגיע לכדי עצירה פתאומית.
 
כדי להגן על המידע הארגוני שלכם, ולמנוע קריסה של המערכות והמידע, אנו נסייע לכם בהטמעת מערכות ההגנה המתאימות לכם והקמת/ שדרוג אתר ה DR  לפי מידת הרגישות של המידע שלכם, התקציב שלכם והצרכים של הארגון שלכם.
 

ככלל, כל ארגון צריך מערכות הגנה שיכללו את המנגנונים הבאים:

הזדהות - כניסה למערכות המידע תתאפשר אך ורק על ידי סיסמאות אישיות, כך שרק מי שיש לו את הסיסמא הנדרשת יוכל להיחשף לכל המידע שאתם מאחסנים על מערכות המחשוב שלכם.
 
הראשה - רק הגורמים הרלוונטיים בארגון יוכלו לקבל גישה למידע ולבצע בו תיקונים, עדכונים, שינויים וכדומה, בהתאם לצורך. קיימת אפשרות ליצור הרשאה עבור כל מחלקה נפרדת בארגון.
 
הצפנה - כיום ניתן להצפין תשתיות מחשוב של המידע בתוך הארגון במספר שיטות קידוד, כך שבמידה והמידע מגיע לידיים הלא נכונות שלא קיבלו הרשאה, יתקשו להשתמש במידע כאוות נפשם.
 
תוכנת הגנה - ישנן מגוון תוכנות הגנה שנועדו למנוע פריצה אל תוך שירותי המחשוב של הארגון מגורמים שלא קיבלו הרשאה לכך. בין השאר, מדובר בתוכנות אנטי וירוס, חבילות אבטחה ועוד. היות ותחום הגנת המידע עובר שינויים רבים ותמידיים, ההטמעה של התוכנות אינה תהליך חד פעמי, ויש צורך להתעדכן בכל עת. 
 
אתר DR - אשר יתוכנן בהתאם לתקינה המתאימה לחדרי DR, תוך התחשבות במספר פרמטרים: בחינת המיקום, סריקת המצב הקיים אל מול המצב הנדרש, חוסרים, מציאת פתרון הולם והתאמה תקציבית.
 

מסר תקשורת לשירותך!

חברת מסר כאן כדי לעזור לכם להתאים את הארגון למצב הנדרש ולחפש תשתיות מחשוב ומערכות הגנה מתאימות, תוך מימוש כל הצרכים וכן תוך חיסכון בעלויות. החברה עומדת בתקנים בינלאומיים מחמירים, ואיתנו אתם בידיים טובות.
 
צרו איתנו קשר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לתשתיות המחשוב שלכם.
 
מסר - אדריכלית חיסכון וייעוץ התקשורת בישראל
 
מסר מספקת ניתוח ותכנון אמין ומקצועי בכל תחומי התקשורת, ובכך מתאימה ללקוח את הפתרונות הטכנולוגיים, ומלווה אותו בכל שלבי הרכש, הביצוע וההטמעה של המערכות. מסר פועלת מתוך עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים והינה בעלת תו תקן איכות ISO 9001, חברה באיגוד יועצי התקשורת, מוכרת ע"י משרד הביטחון וחשכ"ל.
 צור קשר
 
 
03-5338855
 
ראשון לציון
לייבסיטי - בניית אתרים